151.127.38E Фреза VHM D=12,7 I=38 L=89 S=12,7 RH Z4 покриття AlTiN чистова
Бренд: CMT CMT
Код товару: 151.127.38E
Артикул: 151.127.38E
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
Модельний ряд:
Найменування Ціна Тип Діаметр хвостовика Діаметр фрези Радіус Довжина робоча
186.640.11 Фреза спіральна D=4 I=10 L=60 S=6 Z=2 чистова
Фрези для обробки алюмінію, композитів та PCV
152.064.162 Фреза VHM D=1,6 I=25,4 L=76,2 S=6,35 R=0,8 A=5,5° Z3
6,35 мм
1,6 мм
0.8
186.080.11 Фреза спіральна D=8 I=20 L=60 S=8 Z=2 mirror finish
8 мм
8 мм
60
151.060.19E Фреза VHM D=6 I=19 L=50 S=6 RH Z4 з покриттям AlTiN чистова
6 мм
6 мм
50 мм
151.060.19D Фреза VHM D=6 I=19 L=50 S=6 RH Z4 з покриттям AlTiN прохідна
6 мм
6 мм
50 мм
152.060.082 Фреза VHM D=0,8 I=25 L=70 S=6 R=0,4 A=5,5° Z3
6 мм
0,8 мм
0,4
152.080.163 Фреза VHM D=1,6 I=30 L=80 S=8 R=0,8 A=5,5° Z3
8 мм
1,6 мм
152.060.323 Фреза VHM D=3,2 I=25,4 L=76,2 S=6,35 R=1,6 A=3,6° Z3
6,35 мм
3,2 мм
151.064.25D ФрезаVHM D=6,35 I=25,4 L=63,5 S=6,35 RH Z4 покриття AlTiN прохідна
6,35 мм
6,35 мм
151.064.25E Фреза VHM D=6,35 I=25,4 L=63 S=6,35 RH Z4 покриття AlTiN чистова
6,35 мм
6,35 мм
63
152.080.325 Фреза VHM D=3,2 I=50 L=90 S=8 R=1,6 A=2,5° Z3
8 мм
3,2 мм
90 мм
151.080.25E Фреза VHM D=8 I=25 L=63 S=8 RH Z4 покриття AlTiN чистова
8 мм
8 мм
63
186.100.11 Фреза спіральна D=10 I=22 L=72 S=10 Z=2 mirror finish
10 мм
10 мм
72
186.120.11 Фреза спіральна D=12 I=25 L=83 S=12 Z=2 mirror finish
152.120.605 Фреза VHM D=6 I=50,8 L=101,6 S=12 R=3,2 A=3° Z2
12 мм
6 мм
101,6 мм
151.120.25E Фреза VHM D=12 I=25 L=75 S=12 RH Z4 покриття AlTiN чистова
12 мм
12 мм
75
186.140.11 Фреза спіральна D=14 I=25 L=82 S=14 Z=2 mirror finish
14 мм
14 мм
82
151.127.38D ФрезаVHM D=12,7 I=38 L=89 S=12,7 RH Z4 покриття AlTiN прохідна
12,7 мм
12,7 мм
89
12,7 мм
12,7 мм
89
152.127.635 ФрезаVHM D=6,4 I=50,8 L=101,6 S=12,7 R=3,2 A=3° Z2
12,7 мм
6.4
101,6 мм
152.120.208 Фреза VHM D=2 I=80 L=120 S=12 R=1 A=3° Z2
12 мм
2 мм
1
120 мм
Доставка
(Мінімальне замовлення від 800грн)
-Новою Поштою;
-Укрпоштою;
-Кур'єром;
-- Самовивіз з наших магазинів
Оплата
--Готівкою
--Visa/MasterCard
Покупка частинами monobank 0% (від 1000грн)