Акумуляторна газонокосарка Stark BLM-36-430 SET 2х4А/г Li-Ion ЗУ - акційний комплект, який включає акумуляторну газонокосарку Stark BLM-36-430, 2 акумулятори 4 А/год 18 В та зарядний пристрій.
Основні переваги набору Stark BLM-36-430 SET:
Акумуляторна газонокосарка Stark BLM-36-430
| Властивості | Характеристики |
| Ширина захоплення | 43 |
| Емкость травосборника | 40 |
| Рекомендуемая площадь, м2 | 700 |
| Функція подрібнення сміття | да |
| Напруга живлення | 36 В |