Про товар Аспіраційна Установка для металевої стружки Holzmann MABS1500 230 В
- Аспіраційна установка для металевої стружки
- Легкість заміни фільтра
- Великий мішок з висувним ящиком
- Пиловий мішок входить в комплект постачання
- 2 місця приєднання для роботи декількох верстатів
- Компактна конструкція
- Коліщата забезпечують швидке переміщення на інше місце
Гарантія:
24 місяців
Диаметр шланга под вытяжку:
Ø100 мм
Производительность аспирационной установки:
1500 м³/ч; 1500 м³ ч
Швидкість обертання:
2850 об/мин; 2850 об мин
Вага+:
Габарити паковання:
220х840х710 мм
Потужність:
1500 Вт