Про товар Автоматичний дорновий трубогиб MAST DW50CNC-2A-1S
Особливості:
- PLC контролер - спеціальна програма 3D-редагування
- Повністю автоматичний трубозгинальний верстат з ЧПУ
- З метричними та дюймовими налаштуваннями.
- Компенсація прогинання труб назад
- У автоматичному режимі аварійна зупинка не перериває програму.
- Система охолодження забезпечує стабільну роботу машини.
- Автоматичний насос масляного бака, зручний для подальшого обслуговування.
- Автоматична система змащування рухомих вузлів
- Система самодіагностики, швидко знаходить помилку
- Збереження інформації програми згинання труб більше 1000 груп
- Ножна педаль цикл Start-E-Stop.
- Інструкції з експлуатації та технічного обслуговування.
- Сертифікація CЄ
- Дорнова оправка
- Освітлення робочої зони
- Електроспоживання - 380 В/3 Ф/50 Гц;
Вага+:
Габарити паковання:
4300х1000х1700 мм
Робочий тиск:
1 MПа
Діаметр труб:
50 мм
Макс. угол гибки:
190˚
Максимальный радиус изгиба:
250 мм
Мин.радиус гибки:
1.5 х диам.трубы
Мощность гидравлического двигателя:
5,5 кВт
Мощность подачи серводвигателя:
1 кВт
Мощность серводвигателя вращения:
0,75 кВт
Объем бака гидравлического масла:
160 л
Объем масляного насоса:
20 л
Рабочая длина дорна:
2600 мм (до 4000 опционно)
Швидкість обертання:
160˚/с
Скорость гибки:
90˚/с
Швидкість подачі:
1200 мм/с
Товщина стінки:
сталь - 2 мм
Точность вращения:
± 0,1
Точность изгиба:
± 0,1
| Властивості |
Характеристики |
| Вага+ |
| Габарити паковання |
4300х1000х1700 мм
| Робочий тиск |
1 MПа
| Діаметр труб |
50 мм
| Макс. угол гибки |
190˚
| Максимальный радиус изгиба |
250 мм
| Мин.радиус гибки |
1.5 х диам.трубы
| Мощность гидравлического двигателя |
5,5 кВт
| Мощность подачи серводвигателя |
1 кВт
| Мощность серводвигателя вращения |
0,75 кВт
| Объем бака гидравлического масла |
| Объем масляного насоса |
20 л
| Рабочая длина дорна |
2600 мм (до 4000 опционно)
| Швидкість обертання |
| Скорость гибки |
90˚/с
| Швидкість подачі |
1200 мм/с
| Товщина стінки |
сталь - 2 мм