Характеристики Безмасляний поршневий компресор Mast MOF1390/1100-9L
| Властивості |
Характеристики |
| Вага+ |
12 кг
| Время накачки ресивера |
42 с
| Габарити паковання |
462х212х438 мм
| Об'єм ресивера |
9 л
| Количество двигателей |
1 шт
| Максимальний тиск |
8 Бар
| Мощность двигателя S6 |
1100 Вт
| Мощность мотора S1 |
800 Вт
| Общая мощность |
макс. - 1100 Вт
| Производительность |
175 л/мин
| Размер поршневого кольца |
62x48x0,8 мм
| Размер цилиндра |
63x57,8x21,5 мм
| Швидкість обертання |
| Рівень шуму |
68 Дб
| Напруга живлення |
від мережі (220 В)