Про товар Світильник промисловий вологозахищений підвісний ZEUGMA-100.
Потужність:
100 Вт
Розміри:
520 мм * 80 мм * 80 мм ДхШхВ
Напруга живлення:
100-265V / 50-60Hz
Світ. Потік Lm:
9300 Im
Колірна температура світла:
6400 K
Клас захисту:
IP 65
Матеріал корпуса:
алюминий
Колір:
Чорний
Строк служби:
50 000 ч.
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт
Додатково:
Подвесной, под монтирования
| Властивості |
Характеристики |
| Потужність |
100 Вт
| Розміри |
520 мм * 80 мм * 80 мм ДхШхВ