Про товар Довгогубці діелектричні 200 мм 1000В (LNP-142200) Alloid
<p></p><p><iframe allowfullscreen="" frameborder="0" height="360" src="//www.youtube.com/embed/ybaerCDw4Fs" width="640"></iframe></p>
Країна походження:
Китай
Матеріал:
ABS-пластик+гума+хром-ванадієва сталь
Країна торгової марки:
Україна
Гарантія:
6 місяців
Пакування:
холдер
Тип:
довгогубці
Габарити паковання:
200 мм