Про товар Електрична ланцюгова пила KS CS2200-16
- Максимальна продуктивність без перерв на підзарядку, що дозволяє виконувати великі обсяги робіт.
- Легка та компактна конструкція забезпечує зручність використання в обмежених просторах.
- Автоматичне змащення ланцюга гарантує безперебійну роботу та продовжує термін служби інструменту.
- Плавний пуск для комфортного початку роботи без ривків.
- Ергономічна гумова ручка для зменшення вібрації та покращення зчеплення
Потужність:
2200
Напруга, B:
230
Частота струму:
50
Довжина ланцюга:
16” (40 см)
Швидкість ходу ланцюга:
14
Ємність мастильного бака, мл:
140
Натягування ланцюга без інструменту:
Товщина ланки:
050" (1,3 мм)
Подвійний аварійний захист:
Плавний запуск:
Є
Захист від перевантаження:
Кількість ведучих ланок, шт:
57
Ланцюг:
Oregon 91P057X
Шина:
Oregon 160SDEA041
Габарити брутто, мм:
Вага+:
5.2;
5.9 kg
| Властивості |
Характеристики |
| Потужність |
| Напруга, B |
230
| Частота струму |
50
| Довжина ланцюга |
16” (40 см)
| Швидкість ходу ланцюга |
14
| Ємність мастильного бака, мл |
140
| Натягування ланцюга без інструменту |
| Товщина ланки |
050" (1,3 мм)