Електроплиткоріз TSW230N-920 220В/1200Вт довжина різу 920мм, круг 230*25,4мм
Бренд: GTM GTM
Код товару: US--39653
Штрих-код: GTM
Артикул: GTMTSW230N-920
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
Доставка
(Мінімальне замовлення від 800грн)
-Новою Поштою;
-Укрпоштою;
-Кур'єром;
-- Самовивіз з наших магазинів
Оплата
--Готівкою
--Безготівкою з ПДВ(від 1000грн)
--Visa/MasterCard
Покупка частинами monobank 0% (від 1000грн)