Про товар Форматно-розкрійний верстат Holzmann FKS 305VF-2600
- верстат пройшов європейську сертифікацію СЕ
- ідеально підходить для обробки великих заготовок, а також різання великих, важких панелей
- підрізний пильний диск з власним двигуном у стандартній комплектації
- пульт управління з фронтальної сторони верстата
- легка і точне регулювання висоти і кута нахилу пильного диска за допомогою маховика
- аналоговий індикатор кута нахилу пильного вузла
- дві швидкості різання основного пилкового диска входять в стандартну комплектацію
- якісний і стійкий корпус верстата
- зручність роботи за рахунок розширювача і подовжувача столу
- алюмінієва роликова каретка із загартованими сталевими напрямними
- великий власний вага дозволяє виконувати прецизійну обробку важких заготівок
- стійкий паралельний упор з точною настройкою
- міцний висувний телескопічний упор на разметочном столі з 2 відкидними упорами
- макс. ширина різання від паралельного упору 1150 мм
Високоточна алюмінієва каретка
Завдяки високоточною алюмінієвої каретці кулькового типу з довжиною ходу 2600 мм, досягається максимальна довжина різу до 2700 мм на каретці з високою точністю і якістю різу.
Телескопічна упорна лінійка
Основний стіл
Пильний вузол
Пильний вузол складається з основної пили діаметром 305х30 мм і підрізної пилки діаметром 120х20 мм.
Ход каретки:
Выдвижной стол:
2600x375 мм
Висота столу:
850 мм
Гарантія:
24 місяців
Діаметр диска:
305 мм
Диаметр подрезного пильного диска:
Ø120 мм
Диаметр шланга под вытяжку:
100 мм
Диапазон наклона пильного узла:
0°-45°
Глубина пропила 45°, мм:
55 мм
Висота різу при 90°:
80 мм
Макс. длина обрезки:
2600 мм
Потужність:
7700 Вт; 5500 Вт
Мощность двигателя подрезного пильного узла:
Напруга живлення:
400 В
Опорный стол:
1110x610 мм
Розміри столу:
980x550 мм
Удлинение стола :
500x505 / 790x505 мм
Частота вращения пильного диска:
Частота вращения подрезного пильного узла:
Ширина резания у параллельного упора:
1150 мм
Вага+:
Габарити паковання:
1070х2250х980 мм
| Властивості |
Характеристики |
| Ход каретки |
| Выдвижной стол |
2600x375 мм
| Висота столу |
850 мм
| Гарантія |
24 місяців
| Діаметр диска |
305 мм
| Диаметр подрезного пильного диска |
Ø120 мм
| Диаметр шланга под вытяжку |
100 мм
| Диапазон наклона пильного узла |
0°-45°
| Глубина пропила 45°, мм |
55 мм
| Висота різу при 90° |
80 мм
| Макс. длина обрезки |
2600 мм
| Потужність |
7700 Вт
, 5500 Вт
| Мощность двигателя подрезного пильного узла |
| Напруга живлення |
400 В
| Опорный стол |
1110x610 мм
| Розміри столу |
980x550 мм
| Удлинение стола |
500x505 / 790x505 мм
| Частота вращения пильного диска |
| Частота вращения подрезного пильного узла |
| Ширина резания у параллельного упора |
1150 мм
| Вага+ |
780 кг
, 720 кг
| Габарити паковання |
1070х2250х980 мм