Про товар Форматно-розкрійний верстат Holzmann FKS 315VFN-3200
ПРИЗНАЧЕННЯ:
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Використовується на меблевих підприємствах, середніх і великих виробничих майданчиках.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
Високоточна алюмінієва каретка
Завдяки високоточною алюмінієвої каретці роликового типу з довжиною ходу 3200 мм, досягається максимальна довжина різу до 3300 мм на каретці і без обмеження довжини різання від правої упорної лінійки з високою точністю і якістю різу.
Телескопічна упорна лінійка
Телескопічна упорна лінійка дозволяє різати матеріал шириною до 1150 мм Лінійка обладнана системою мікрометричним регулювання, що дозволяє забезпечити точність обробки матеріалу.
Основний стіл
Пильний вузол
Пильний вузол складається з основної пили діаметром 315х30 мм і підрізної пилки діаметром 120х20 мм.
- Верстат пройшов європейську сертифікацію СЕ
- Ідеально підходить для обробки великих заготовок, а також різання великих, важких панелей
- Витяжний пристрій у формі паралелограма з порожнистим, широким витяжним кожухом
- Підрізний пильний диск з власним двигуном у стандартній комплектації
- Легка і точне регулювання висоти і кута пильного вузла за допомогою маховика
- Аналоговий індикатор кута нахилу пильного диска
- Стандартне виконання, з двома швидкостями різання основного пилкового вузла
- Якісний і стійкий корпус верстата
- Зручність роботи за рахунок розширення та подовження столу
- Алюмінієва роликова каретка із загартованими сталевими напрямними
- Великий власний вага дозволяє виконувати прецизійну обробку важких заготівок
- Стійкий паралельний упор з точною настройкою
- Міцний висувний телескопічний упор на разметочном столі з 2 відкидними упорами
- Пульт управління з фронтальної сторони верстата
- Дві швидкості різання основного пилкового диска входять в стандартну комплектацію
- Непохитний пильний вузол з кутом нахилу 45 градусів
Ход каретки:
Выдвижной стол:
3200x405 мм
Гарантія:
24 місяців
Діаметр диска:
315 / 30 мм
Диаметр подрезного пильного диска:
120 / 20 мм
Диаметр шланга под вытяжку:
Ø 100 мм
Диапазон наклона пильного узла:
45°
55 мм
Висота різу при 90°:
80 мм
Макс. довжина різання за 90°:
3200 мм
Потужність:
7700 Вт
Мощность двигателя подрезного пильного узла:
750 Вт
Напруга живлення:
400 В
Частота вращения пильного диска:
Частота вращения подрезного пильного узла:
Ширина резания у параллельного упора:
1150 мм
Вага+:
Габарити паковання:
1070х2250х980 мм
| Властивості |
Характеристики |
| Ход каретки |
| Выдвижной стол |
3200x405 мм
| Гарантія |
24 місяців
| Діаметр диска |
315 / 30 мм
| Диаметр подрезного пильного диска |
120 / 20 мм
| Диаметр шланга под вытяжку |
Ø 100 мм
| Диапазон наклона пильного узла |
55 мм
80 мм
3200 мм
| Потужність |
7700 Вт
| Мощность двигателя подрезного пильного узла |
750 Вт
| Напруга живлення |
400 В
| Частота вращения пильного диска |
| Частота вращения подрезного пильного узла |
| Ширина резания у параллельного упора |
1150 мм
| Вага+ |
780 кг
, 700 кг
| Габарити паковання |
1070х2250х980 мм