Фрезер кромковий BOF18BL2-0 AEG, 18В, 17000-30000об/хв, цанга 6мм, глибина 32мм, 1,7кг
Бренд: AEG AEG
Код товару: 4935479163
Артикул: BOF18BL2-0
Є на складі (Відправка 1-8 днів)
Доставка
(Мінімальне замовлення від 800грн)
-Новою Поштою;
-Укрпоштою;
-Кур'єром;
-- Самовивіз з наших магазинів
Оплата
--Готівкою
--Безготівкою з ПДВ(від 1000грн)
--Visa/MasterCard
Покупка частинами monobank 0% (від 1000грн)