Про товар Фрезер кромкувальний акумуляторний MILWAUKEE, M18 FR12KIT-0P, цанга 8/12мм 18 (9563)
- Безщітковий двигун POWERSTATE у поєднанні з акумуляторною батареєю HIGH OUTPUT ємністю 5,5 А год забезпечує постійну потужність для швидшого різання та зменшення тепла в умовах високого попиту з еквівалентною потужністю, як у дротового пристрою.
- Діаметр цанги: 12 мм, ½ , 8 мм, ¼ .
- Світлодіодне робоче світло Duel для освітлення робочої деталі.
- Гнучка система акумуляторів: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE M18 .
Комплектація
- Фрезер кромкувальний M18 FUEL FR12-0 – 1 шт.
- Насадка для відалення пилу – 1 шт.
- Цанга ¼ - 1 шт.
- Цанга 8 мм - 1 шт.
- Цанга 12 мм - 1 шт.
- Кейс PACKOUT.
Напруга живлення:
18 B (20 В); Li-ion акумулятор
Швидкість обертання:
Вага+:
4.01
Тип:
Акумуляторний
| Властивості |
Характеристики |
| Напруга живлення |
18 B (20 В)