Про товар Генератор зварювальний WAGT220DCHSBR26, AGT, 6.5/3.5кВА, GX390, 9.6кВт/13к.с., 389см3, 26л
Дана модель генератора від румунського виробника служить для виконання зварювання та для забезпечення електроживленням різного обладнання. До складу генератора входить потужний бензиновий двигун від відомої компанії Honda. Цей продуктивний двигун має робочий об&aposєм 389 куб. та потужність 13 к.с. Дану модель зварювального генератора AGT виконали на відкритій рамі, але це не заважає використовувати цей пристрій у місцях з підвищеним рівнем пилу та вологості. Також на ньому встановлено 26 л бак для палива та масивна котушка для виконання ручного запуску. За допомогою генератора здійснюється зварювання електродами до 4 мм. Для зручної експлуатації обладнання та безпеки на передній панелі є вихідні розетки, термозахист, а також кнопка, що дозволяє регулювати зварювальний струм.
Стандартна комплектація генератора AGT WAGT 220 DC HSB R26:
2 однофазні розетки 16 А (для 220 В);