Про товар Інтелектуальний зарядний пристрій для акумулятора автомобіля AW05-1204
Інтелектуальний зарядний пристрій для акумулятора автомобіля AW05-1204 ТМ «AUTO WELLE», призначений для зарядки свинцевих, гелевих та AGM акумуляторів з місткістю 1.2 А·год до 120 А·год, які використовуються в легкових та малих комерційних автомобілях, мототехніці та інших транспортних засобах та механізмах.
Цикл зарядки складається з 5 ступенів.
- Діагностика та аналіз батареї.
- Початкова зарядка: відновлення глибоко розрядженої батареї, напруга поступово збільшується.
- Режим підтримки заряду: батарея підтримується на 100%-му рівні заряду та готова до використання.
Упаковка - картонна коробка.
Повільний режим заряду: Якщо не обрано режим заряду самостійно, пристрій ввімкне автоматично: для акумуляторів 12В – режим повільної зарядки, для акумуляторів 6В – режим стандартної зарядки. Виконується пониженим струмом 0.8А.
Стандартний режим заряду: Стандартний режим заряду для акумуляторів 12В.
Зарядка виконується струмом 3.8А.
Зимовий режим заряду: Зимовий режим використовується для акумуляторів 12В, коли температура зовнішнього середовища, де знаходиться акумулятор, нижче 5°С.
Якщо контур батареї перестав блимати, і видно всі прямокутники – акумулятор заряджений.
захист від короткого замикання
захист від неправильного підключення (зворотня полярність)
захист від перегріву зарядного пристрою
захист від перезаряджання акумуляторної батареї.
Прогумовані накладки: Клеми для підключення до акумулятору захищені прогумованими накладками.
Напруга, B:
6/12
Режими роботи:
повільний, стандартний, зимовий
Вихідний струм, A:
0.8/3.8
Номінальна вхідна напруга:
210~240В / 50Гц
Робоча температура:
-20 °C ... +50 °C
Ємність аккумулятору:
LCD дисплей:
з підсвіткою
Клас захисту:
IP65
Вага+:
0.2 kg
| Властивості |
Характеристики |
| Напруга, B |
6/12
| Режими роботи |
| Вихідний струм, A |
| Номінальна вхідна напруга |
210~240В / 50Гц
| Робоча температура |
-20 °C ... +50 °C