Про товар Комбінований верстат Holzmann KF 315VF-2600
- Верстат пройшов європейську сертифікацію СЕ
- Розширювач столу праворуч, а також планка для упору швидко можуть відкидатися назад
- похилий пильний вузол з регулюванням по висоті і підрізним диском
- стіл з сірого чавуну з подовжувачем ззаду і опорним черевиком праворуч
- опорний ролик розмічального столу полегшує розміщення заготовки
- ширина різання до 1330 мм
- високоякісний упор для фрезерування з притискними пристроями і можливістю точної настройки
- 4 швидкості фрезерування входять в стандартну комплектацію
- електронний індикатор швидкості
- макс. діаметр фрези 200 мм
- великий знімний маховик для регулювання шпинделя
- оснастка для шліфування входить в комплект постачання
Комплект поставки: 1 твердосплавний пиляльний диск 315 мм 40 зубів, 1 твердосплавний підрізний пильний диск 100 мм 24 зуба, скошений упор, паралельний упор, телескопічний упор
Вага+:
Выдвижной стол:
2600x270 мм
Висота столу:
850 мм
Габарити паковання:
825х1220х1035 мм
Гарантія:
24 мес
Диаметр пильного диска ( посадочного отверстия):
315 мм
Диаметр фрезерного шпинделя :
30 мм
Диаметр шланга под вытяжку:
2x100 мм
Зазор стола:
190 мм
Макс. высота зажима :
100 мм
Глубина пропила 45°, мм:
80 мм
Висота різу при 90°:
100 мм
Макс. диаметр инструмента над столом :
200 мм
Макс. диаметр опускаемого инструмента:
180 мм
Макс. длина обрезки:
2700 мм
Потужність:
3800 2800 Вт
Мощность двигателя S6:
5100 4000 Вт
Напруга живлення:
400 В
Опорный стол:
750x590 мм
Розміри столу:
860x890 мм
Расширение стола :
800x440 500x450 мм
Упор для фрезерования:
360x120 мм
Хід шпинделя:
100 мм
Частота вращения пильного диска:
Частота вращения подрезного пильного узла:
Частота вращения фрезерного шпинделя:
Ширина резания у параллельного упора:
1330 мм
| Властивості |
Характеристики |
| Вага+ |
465 кг
, 337 кг
| Выдвижной стол |
2600x270 мм
| Висота столу |
850 мм
| Габарити паковання |
825х1220х1035 мм
| Гарантія |
24 мес
| Диаметр пильного диска ( посадочного отверстия) |
315 мм
| Диаметр фрезерного шпинделя |
30 мм
| Диаметр шланга под вытяжку |
2x100 мм
| Зазор стола |
190 мм
| Макс. высота зажима |
100 мм
| Глубина пропила 45°, мм |
80 мм
| Висота різу при 90° |
100 мм
| Макс. диаметр инструмента над столом |
200 мм
| Макс. диаметр опускаемого инструмента |
180 мм
| Макс. длина обрезки |
2700 мм
| Потужність |
3800 2800 Вт
| Мощность двигателя S6 |
5100 4000 Вт
| Напруга живлення |
400 В
| Опорный стол |
750x590 мм
| Розміри столу |
860x890 мм
| Расширение стола |
800x440 500x450 мм
| Упор для фрезерования |
360x120 мм
| Хід шпинделя |
100 мм
| Частота вращения пильного диска |
| Частота вращения подрезного пильного узла |
| Частота вращения фрезерного шпинделя |
| Ширина резания у параллельного упора |
1330 мм