Про товар Корпус цанги з газової лінзою серія 45V для WP-17/18/26 Welding Dragon 2.4
Корпус цанги 45V з газової лінзою
Матеріал - латунний корпус/сіточка з нержавіючої сталі
Корпус для цанги сумісний з пальниками WP-17, WP-18, WP-26, ABITIG GRIP 17, ABITIG 17V, ABITIG GRIP 18, ABITIG GRIP 18SC, ABITIG CRIP 26, ABITIG 26V, TBi-SR-P 17, TBi-SR-P 18, TBi-SR-P 26, TBi-SR-P 26V
Діаметр отвору:
2.4
Довжина+:
50
| Властивості |
Характеристики |
| Діаметр отвору |
2.4
| Довжина+ |
50