Cвітлодіодна лампа PREMIER-12 12W E27 3000К
Матеріал корпуса:
Пластик пластик
Бренд: Horoz Electric Horoz Electric
Код товару: 001-006-0012-023
Штрих-код: 8680985519814
Є в наявності
Ціну уточнюйте
Модельний ряд:
Лампа A60 SMD LED 10W 3000K E27 1000Lm 220-240V
Ціну уточнюйте
Є в наявності
3000K
170-250 В / 50-60Hz
10 Вт
25.000 Hrs
112мм x 60мм
1000 lm
185°
E 27
Cвітлодіодна лампа PREMIER-9 9W E27 6400K
6400K
100-265V/50-60Hz
9W
25.000 Hrs
60мм х 107мм
900 lm
160°
E 27
Cвітлодіодна лампа PREMIER-9 9W E27 4200К
100-265V/50-60Hz
9W
60мм х 107мм
900 lm
160°
Cвітлодіодна лампа PREMIER-8 8W E27 4200К
170-250 В / 50-60Hz
8W
108мм х 60мм
850 lm
185°
Cвітлодіодна лампа PREMIER-8 8W E27 6400К
8W
108мм х 60мм
850 lm
Cвітлодіодна лампа PREMIER-8 8W E27 3000К
8W
108мм х 60мм
від мережі (220 В)
12 Вт
118мм x 60мм
120 W
24 місяців
1 шт
Пластик
SMD LED
Cвітлодіодна лампа PREMIER-12 12W E27 6400К
12 Вт
118мм x 60мм
1050 lm
Cвітлодіодна лампа PREMIER-10 10W E27 6400K
10 Вт
112мм x 60мм
Cвітлодіодна лампа PREMIER-15 15W E27 3000К
15 Вт
138мм x 70мм
Cвітлодіодна лампа PREMIER-18 18W E27 6400К
18 Вт
148мм x 80мм
Cвітлодіодна лампа PREMIER-18 18W E27 3000К
18 Вт
148мм x 80мм
Cвітлодіодна лампа PREMIER-10 10W E27 4200К
В наявності
від мережі (220 В)
10 Вт
108мм*60мм ДхШхВ
112мм x 60мм
80 W
24 місяців
пластик
Cвітлодіодна лампа PREMIER-12 12W E27 4200К
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
12 Вт
118мм x 60мм
Лампа Світлодіодна "PREMIER - 15" 15W 6400К, A60 E27
В наявності
від мережі (220 В)
15 Вт
112мм * 60мм ДхШхВ
138мм x 70мм
Е 27
150 W
1 шт
Пластик
SMD LED
Світлодіодна лампа 15W 4200K Е27 175-250V LED BULB HOROZ
15 Вт
138мм x 70мм
Cвітлодіодна лампа PREMIER-18 18W E27 4200К
18 Вт
148мм * 80мм ДхШхВ
144 W
Доставка
(Мінімальне замовлення від 800грн)
-Новою Поштою;
-Укрпоштою;
-Кур'єром;
-- Самовивіз з наших магазинів
Оплата
--Готівкою
--Visa/MasterCard
Покупка частинами monobank 0% (від 1000грн)