Про товар Люстра LED "DELUXE-35" 35W (красная, белая, синяя, черная)
Потужність:
35 W
Розміри:
1200 мм * 420 мм * 250 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
280 W
Напруга живлення:
від мережі (220 В)
Світ. Потік Lm:
2000 Lm
Колірна температура світла:
4000 K
Кут:
120°
Клас захисту:
IP 20
Матеріал корпуса:
метал, стекло
Колір:
красная, белая,синяя,черная
Строк служби:
50 000 ч.
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт
Додатково:
Высота регулируется