Про товар Люстра LED "ELEGANCE-40" 40W 4000K (Біла, чорна)
Потужність:
40 W
Розміри:
550 мм * 1319 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
320 W
Напруга живлення:
від мережі (220 В)
Світ. Потік Lm:
2800 Lm
Колірна температура світла:
4000 K
Кут:
120°
Клас захисту:
IP 20
Матеріал корпуса:
метал, стекло
Колір:
белый, черный
Строк служби:
50 000 ч.
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт
Додатково:
высота регулируется