Про товар Люстра LED "EXCLUSIVE-24" 24W 4000K
Потужність:
24 Вт
Розміри:
Ø 750 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
192 W
Напруга живлення:
від мережі (220 В)
Світ. Потік Lm:
1680 Lm
Колірна температура світла:
4000 K
Кут:
120°
Клас захисту:
IP 20
Матеріал корпуса:
метал, стекло
Колір:
белый, серебряный
Строк служби:
50 000 ч.
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт