Особливості та переваги моделі M18 FCOS230-0 (4933471696):
3 причини купити Milwaukee M18 FCOS230-0 (4933471696):
Система двостороннього підключення води для мокрого різання без пилоутворення та перегріву оснастки;
Електропривод дозволяє працювати в закритих приміщеннях, що погано провітрюються;
| Властивості | Характеристики |
| Глибина пропилу | 85 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Можливість установки на візок | ні |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Габарити паковання | 670х291х345 мм |