Про товар Машина відрізна акумуляторна MILWAUKEE, M18 FUEL FCOS230-0 230 (6113)
- Забезпечує достатню потужність для різання армованого бетону.
- Завдяки відсутності вихлопних газів, є можливість безпечно працювати в середині приміщення.
- Заводиться миттєво. Акумуляторний різак готовий до роботи в будь-який момент.
- Система швидкої зупинки диска RAPIDSTOP та світловий індикатор навантаження.
- Двостороння подача води в зону різу для максимальної нейтралізації пилу та охолодження диску.
- Сумісна з системою автоматичної подачі води M18 SWITCH TANK .
- Універсальна посадка для абразивних та алмазних дисків 22,2мм.
- Макс. глибина різу 85мм з диском 230мм.
- Регульований захисний кожух для зручності користування.
Комплектація - Машина відрізна M18 FCOS230-0 - 1шт.
- Пилозахисний кожух - 1шт.
- Картонна упаковка.
Діаметр диска:
230 мм
Число обертів холостого ходу, об./хв.:
6600
Глибина пропилу:
85
Вага+:
6.2
Розміри (довжина х ширина х висота), мм:
690x380x310
Посадковий діаметр:
Напруга живлення:
18 B (20 В)
Тип двигуна:
Безщітковий
Тип:
Акумуляторний
| Властивості |
Характеристики |
| Діаметр диска |
230 мм
| Число обертів холостого ходу, об./хв. |
| Глибина пропилу |
85
| Вага+ |
6.2
| Розміри (довжина х ширина х висота), мм |
690x380x310
| Посадковий діаметр |
| Напруга живлення |
18 B (20 В)