Основними перевагами мийки GTM LT707G-2500B є:
• потужний індукційний електродвигун з термозахистом;
• піноутворююча насадка в комплекті;
• 8 метрів рукава в стандартній комплектації;
• алюмінієва помпа;
• турбо-насадка в комплекті;
• пістолет з б/д з`єднанням.
Потужність:2500 Вт
Робочий тиск:130 Бар / 13 МПа
Продуктивність:450 л/год
Тип двигуна:індукційний
Напруга мережі/частота:230 В/ 50 Гц
Клас захисту:IPX5
Довжина шлангу:8 м.
| Властивості | Характеристики |
| Вага+ | 10.5 кг |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Мийка |
| Матеріал | Пластик |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | Від мережі 220 В |
| Тип двигуна | Електричний |
| Комплектація | грязьова фреза,пінна насадка,пістолет,шланг |
| Макс. тиск | 195 бар |
| Матеріал помпи | Алюміній |
| Максимальна температура | 40 C |
| Мін. тиск | 20 |
| Витрати води | 450 л/год |
| Клас інструмента | Побутовий |
| Стан товару | Новий |
| Габарити паковання | 520x460x380 мм |