Про товар Модульний акумуляторний блок JSDSolar LFP48300 (48V300Ач 14,4 квт)
| Номінальна потужність |
15 кВт/год |
| Напруга |
48 В |
| Ємність акумулятора |
300 А |
| Тип |
Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) |
| Габарити паковання, мм |
770×660×435 |
| Вага нетто/брутто, кг |
129 |
| Макс. струм заряду |
200 А |
| Інтерфейс |
CAN,RS232,RS485 |
Тип:
Акумуляторний
Ємність аккумулятору:
300 А
Тип акумулятора:
LiFePO4
Напруга живлення:
48 В