Про товар Набір інстр.акум. MILWAUKEE, M18FPP2A2-502X (FPD2, FID2, зар.пр., 2 акум.Х 5Ач, HD кейс)
Кількість одиниць у наборі:
2
Габарити паковання:
490х370х140 мм
Гарантія:
36 місяців
Серія:
Milwaukee M18
Ємність аккумулятору:
5 Ач
У набір входить:
гайковерт
дриль
Кількість акумуляторів в комплекті:
2
Напруга живлення:
18 B (20 В); акумуляторний
Тип упаковки:
Пластиковий кейс
Клас інструмента:
Професійний
Вага+:
7.99 кг
Країна походження:
США/Німеччина
Тип інструменту:
дрилі
гайковерти
Комплектація:
- Ударная дрель M18 FPD2; - импульсный винтоверт M18 FID2; - 2 аккумулятора (Li-lon, 18В, 5 Ач); - зарядное устройство; - динакейс; - инструкция по эксплуатации; - гарантийный талон