Про товар Пила дискова ручна акумуляторна MILWAUKEE, M18 CCS55-502X, Ø165мм (зарядний пристрій, 2 акум.Х 5Ач, HDкейс)
Габарити паковання:
475х365х233 мм
Гарантія:
36 місяців
Напруга живлення:
18 B (20 В); акумуляторний
Глибина пропилу:
55 мм
Серія:
Milwaukee M18
Тип інструменту:
дискові; дискові пили; дискові пили
Тип акумулятора:
Li-ion
Ємність аккумулятору:
5 Ач
Кількість акумуляторів в комплекті:
3
Направляюча шина:
з можливістю установки
Швидкість обертання:
5000 об/хв
Матеріал що обробляється:
по дереву
Глубина пропила 45°, мм:
41 мм
Клас інструмента:
Професійний
Посадковий діаметр:
15.87 мм
Діаметр диска:
165 мм
Вага+:
3.2 кг
LED-підсвічування:
Є
Країна походження:
США/Німеччина
Комплектація:
- Дисковая пила; - 2 аккумулятора (Li-Ion, 18В, 5 Ач); - зарядное устройство; - динакейс; - инструкция по эксплуатации; - гарантийный талон