Про товар Пила ручна дискова акумуляторна MILWAUKEE, M18 FCSRH66-0, Ø190мм
Дискова пилка Milwaukee FCSRH66-0 призначена для розкрою дерев'яних плит та щитів, листів ДСП, ОСБ, ДВП, пластику. Акумуляторна версія дає максимальну свободу рухів оператора під час виготовлення меблів, столярних виробів, підготовки матеріалів для оздоблювальних робіт. Особливості та переваги моделі M18 FCSRH66-0 (4933471444): безщітковий двигун енергоефективний і надійний, не гріється за рахунок відсутності елементів, що труться; інтелектуальна система підтримує високу продуктивність обладнання, продовжує час роботи в автономному режимі; працює з дисками діаметром 19 см, дозволяючи за один захід порізати три плити OSB; магнієва платформа дає хорошу опору та підтримку при переміщенні електропили, при цьому легка та стійка до деформації; світлодіод добре виділяє оброблювану ділянку для особливої точності маніпуляцій; допускається нахил пиляльного блоку для формування скошених граней; передня та задня рукоятки доповнені гумовими накладками для впевненого керування без зісковзування руки. 3 причин купити Milwaukee FCSRH66-0 (4933471444): Економічний режим енергоспоживання продовжує період автономного різання, скорочує частоту перезарядів; Ідеальна сумісність каркасу з акумуляторами лінійки 18В має на увазі підбір оптимальних комплектуючих під потреби майстра; Швидкий рівний різ з акуратною кромкою не вимагає зачистки шорсткості. Читати докладніше
Габарити паковання:
236х226х532 мм
Можливість підключення пилососа:
є
Гарантія:
36 місяців
Напруга живлення:
18 B (20 В); акумуляторний
Глибина пропилу:
66 мм
Серія:
Milwaukee M18
Тип інструменту:
дискові; дискові пили; дискові пили
Тип акумулятора:
Li-ion
Кількість акумуляторів в комплекті:
немає в комплекті
Особливості:
підключення пилососа
Направляюча шина:
без можливості установки
Швидкість обертання:
5800 об/хв
Лазерна розмітка:
ні
Матеріал що обробляється:
по дереву
Глубина пропила 45°, мм:
48 мм
Клас інструмента:
Професійний
Посадковий діаметр:
30 мм
Діаметр диска:
190 мм