Пила ланцюгова акумуляторна MILWAUKEE, M18FCHS-121, 400 мм (зарядний пристрій, 1 акум.Х 12Ач)
Бренд: Milwaukee Milwaukee
Модель: M18 FCHS 121B (4933464223)
Код товару: 4933464223
Штрих-код: 4058546221683
Немає в наявності
M18 FUEL™ Ланцюгова пилка з шиною 40 см M18 FCHS-121
Відео про товар
Модельний ряд:
Ланцюг для пили M18FCHSC (3/8″X304.8×1.1 ) MILWAUKEE
Ціну уточнюйте
Немає в наявності
1,1 мм
3/8
M18 FCHSC 0
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
акумуляторна пила
акумуляторний
Акумуляторний
FCHSC-121
12 Аг
M18 FCHS 121B (4933464223)
1,1 мм
3/8
акумуляторна пила
ланцюгові пили
цепные пилы
18 B (20 В)
акумуляторний
Акумуляторний
12 Аг
40 см
56
металеві шестерні
Безщітковий
задня
є
0.2 л
Ключова
930х300х270 мм
36 місяців
Milwaukee M18
6.4 кг
1
Професійний
Бічне
інша
середні
США/Німеччина
- Аккумуляторная цепная пила; - шина; - цепь; - аккумулятор (Li-ion, 18В, 12 Ач); - зарядное устройство; - цепное масло, 80 мл; - цепной ключ; - чехол для шины; - картонная коробка; - инструкция по эксплуатации; - гарантийный талон
Пила ланцюгова акумуляторна MILWAUKEE M18 FCHSC-122, 300мм (ЗП+2ак.Х12Аг) FORGE™
18 B (20 В)
Акумулятор
Офіційний дилер
Сертифікат офіційного представника MILWAUKEE
Доставка
(Мінімальне замовлення від 800грн)
-Новою Поштою;
-Укрпоштою;
-Кур'єром;
-- Самовивіз з наших магазинів
Оплата
--Готівкою
--Visa/MasterCard
Покупка частинами monobank 0% (від 1000грн)