Про товар Пила лобзикова акумуляторна BLACK DECKER BDCJS12N
Виробник BLACK DECKER; Клас побутовий; Напруга 12 В; Кількість ходів 2800 хід / хв; Величина маятникового ходу 16 мм; Глибина пропила дерево / алюміній 53 / 17 мм;
Величина хода:
16
Вага+:
1.19
Потужність:
240
Гарантія:
24 місяців
Напруга живлення:
акумуляторний; 10,8 В (12 В)