Про товар Пила настільно-циркулярна акумуляторна MILWAUKEE, M18 FUEL FTS210-121B 18 (8346)
- ONEKEY M18 FUEL розпилювальний верстат забезпечує таку ж потужність як у мережевої еквівалентної пили - з можливістю відрізати 190 м ОСП плити 19 мм на одному заряді 12.0 Aч акумулятора.
- Зубчаста рейка та шестерня ковзного паралельного упору дозволяють легко та точно регулювати в передній частині пили ширину різу до 622 мм.
- 210 мм діаметр пиляльного диска забезпечує глибину різу 63 мм під кутом 90 градусів.
- ONE-KEY відстеження та безпека - безкоштовна мережа хмар.
- Вбудовані ручки дозволяють легко транспортувати інструмент на робочому майданчику.
- Зберігання всіх аксесуарів у корпусі інструмента.
- Комплектується адаптером для пилососу, який підходить до всіх систем видалення пилу MILWAUKEE .
- Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE M18 .
Комплектація - Пила настільно-циркулярна M18 FUEL FTS210-0 - 1 шт.
- Акумулятор Milwaukee M18 B12 12.0 Аг - 1 шт.
- Зарядний пристрій Milwaukee M12-18 FC - 1 шт.
- Толкатель - 1шт.
- Паралельний упор - 1шт.
- Захисні упори.
- Адаптер для системи видалення пилу.
- Твердосплавний пиляльний диск 24 зуб. - 1 шт.
- Картонна упаковка.
Напруга живлення:
18 B (20 В); Li-ion акумулятор