Пила шабельна AEG BUS18C2-0 18В, 0-300х/хв, 28,5мм, 255мм/20мм, 2,3кг
Бренд: AEG AEG
Код товару: 4935478942
Є на складі (Відправка 1-8 днів)
Доставка
(Мінімальне замовлення від 800грн)
-Новою Поштою;
-Укрпоштою;
-Кур'єром;
-- Самовивіз з наших магазинів
Оплата
--Готівкою
--Безготівкою з ПДВ(від 1000грн)
--Visa/MasterCard
Покупка частинами monobank 0% (від 1000грн)