Пилка циркулярна для каменю ETR400.1P Eibenstock, 2850Вт, 1950об/хв, Ø400мм, 152мм, 25,4мм, 13,4кг
Бренд: Eibenstock Eibenstock
Код товару: 0682A000
Артикул: ETR400.1P
УКТ ЗЕД: 8467 22 30 00
Доставка
(Мінімальне замовлення від 800грн)
-Новою Поштою;
-Укрпоштою;
-Кур'єром;
-- Самовивіз з наших магазинів
Оплата
--Готівкою
--Безготівкою з ПДВ(від 1000грн)
--Visa/MasterCard
Покупка частинами monobank 0% (від 1000грн)