Про товар Полірувальна машина кутова акумуляторна MILWAUKEE M18 FAP180-0X, Ø диска 180мм, (HD кейс)
Компанія Milwaukee® розробила і побудувала безщітковий двигун POWERSTATE™ для досягнення кращої мобільності в автомобільному поліруванні Інтелектуальна система REDLINK PLUS™ забезпечує передовий цифровий захист від перевантаження для інструменту та акумулятора і унікально підвищує продуктивність інструменту під навантаженням продуктивністю, що дозволяє збільшити час роботи та термін служби Перша у світі акумуляторна полірувальна машина з 8-и позиційним регулюванням швидкості 360 - 2200 оборотів в хвилину Неперевершена тривалість роботи для полірування повнорозмірного автомобіля на одній зарядці акумулятора* Електроніка забезпечує приладдя 180 мм Знімний захисний екран повітрозабірників Корпус редуктора з гумовим покриттям для оптимальної зручності, особливо під час роботи у вертикальному положенні енії. Блокування кнопки забезпечує зручніше використання інструменту під час тривалої роботи. 3-х позиційна дугоподібна рукоятка Блокування лінії для запобігання автоматичному запуску після заміни акумулятора *на помірній швидкості для усунення легких подряпин Гнучка акумуляторна система: працює з усіма Milwaukee® M18™ акумуляторами
Кількість акумуляторів в комплекті:
немає в комплекті
Напруга живлення:
18 B (20 В); акумуляторний
Тип інструменту:
ексцентрикова; полировальные машины; полірувальні машини
Діаметр диска:
180 мм
Особливості:
регулювання обертів
Швидкість обертання:
2200 об/хв; 360 об/хв
Габарити паковання:
490х245х385 мм
Гарантія:
36 місяців
Вага+:
2.2 кг
Клас інструмента:
Професійний
Країна походження:
США/Німеччина
Комплектація:
Тип:
Акумуляторний