Про товар Прожектор світлодіодний LEOPAR-300 300W 6400К
Потужність:
300 W ; 300W
Розміри:
420 мм * 380 мм * 90 мм ДхШхВ; 420мм x 380мм x 90мм
Напруга живлення:
85-265V / 50-60Hz ; 85-265V/50-60Hz
Світ. Потік Lm:
25500 Lm
Колірна температура світла:
6400К ; 6400K
Кут:
120°
Клас захисту:
IP 65 ; IP65
Матеріал корпуса:
метал
Колір:
Чорний
Строк служби:
50 000 ч.
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт
Корпус:
Метал
Ресурс роботи:
50.000 Hrs
Розсіювач:
Скло