Про товар Прожектор світлодіодний "PANTER-100" 100W 6400K, 4200К
Потужність:
100 Вт
Розміри:
246 мм * 324 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
800 W
Напруга живлення:
85 - 265 V
Світ. Потік Lm:
7500 Lm
Колірна температура світла:
6400K, 4200К
Кут:
40°
Клас захисту:
IP 65
Матеріал корпуса:
метал
Колір:
Чорний
Строк служби:
50 000 ч.
Тип светодиодов:
COB LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт