Про товар Прожектор світлодіодний "PANTER-150" 150W 6400K, 4200К
Потужність:
150 Вт
Розміри:
315 мм * 418 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
1200 W
Напруга живлення:
85 - 265 V
Світ. Потік Lm:
11250 Lm
1 шт