Про товар Прожектор світлодіодний "PANTER-200" 200W 6400K, 4200К
Потужність:
200 Вт
Розміри:
314 мм * 418 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
1600 W
Напруга живлення:
85 - 265 V
Світ. Потік Lm:
15000 Lm
1 шт