Про товар Прожектор світлодіодний "PANTER-300" 300W 6400K, 4200К
Потужність:
300 W
Розміри:
345 мм * 525 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
2400 W
Напруга живлення:
85 - 265 V
Світ. Потік Lm:
22500 Lm
1 шт