Про товар Прожектор світлодіодний "PANTER-400" 400W 6400K, 4200К
Потужність:
400 Вт
Розміри:
355 мм * 625 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
3200 W
Напруга живлення:
85 - 265 V
Світ. Потік Lm:
30000 Lm
1 шт