Про товар Прожектор світлодіодний "PANTER-50" 50W 6400K, 4200К
Потужність:
50 W
Розміри:
245 мм * 297 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
400 W
Напруга живлення:
85 - 265 V
Світ. Потік Lm:
3750 Lm
1 шт