Про товар Прожектор світлодіодний з датчиком "PUMA/S-100" 100W 6400K
Потужність:
100 Вт
Розміри:
274 мм * 274,5 мм * 64 мм ДхШхВ
Аналог лампи розжарювання:
800 W
Напруга живлення:
від мережі (220 В)
Світ. Потік Lm:
5000 Lm
Колірна температура світла:
6400K
Кут:
120°
Клас захисту:
IP 65
Матеріал корпуса:
метал
Колір:
Чорний
Строк служби:
20 000 ч.
Тип светодиодов:
SMD LED
Гарантія:
24 місяців
Кількість одиниць у наборі:
1 шт
Додатково:
встроенный датчик движения