Про товар Прожектор світлодіодний на сонячній батареї SPIDER-16 16W 6400K
У HOROZ ELECTRIC ми дбаємо, щоб кожен знайшов себе світильник до вподоби. Наш асортимент включає широкий спектр зовнішнього та внутрішнього освітлення, світильників та аксесуарів за найкращою ціною. Незалежно від того, чи шукаєте ви трековий світильник, люстру або настільну лампу, ви можете знайти їх в HOROZ ELECTRIC. Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору. Прожектор світлодіодний на сонячній батареї SPIDER-16 16W 6400K – довговічний, енергоефективний та портативний LED світильник! Вбудовані SMD світлодіоди дозволять вам суттєво знизити витрати на електроенергію. Він здатен ефективно працювати 25 000 годин. Міцний металевий корпус є зносостійким та пофарбованим порошковою антикорозійною фарбою. Цей повністю автономний LED прожектор з акумуляторною батареєю і сонячною панеллю. Час його зарядки: 12-13 годин і тривалість світіння: 12-15 годин. Особливістю цього світильника є наявність вбудованого датчика руху, який реагує на зміни в ІЧ-випромінюванні, тепло яке виділяє тіло людини чи тварини. Датчик спрацьовує на рух і лампа загоряється. SPIDER буде в автоматичному режимі включати освітлення при русі в радіусі дії датчика в темний час доби, що також допоможе зекономити електроенергію. Якщо ви не могли знайти незалежну систему освітлення, то прожектор SPIDER з легкістю підійде як для зовнішнього підсвічування, так і для внутрішнього освітлення. Адже, в нього підвищений ступінь захисту від зовнішніх впливів IP54, а саме: від води, вологи, пилу тощо. Світлодіодні прожектори широко використовуються у зовнішньому освітленні: для підсвічування фасадів будівель, дворових територій, рекламних конструкцій, ландшафтного дизайну, та для внутрішнього освітлення складів, під’їздів, цехів тощо. Прожектори безперечно незамінні на будмайданчиках, на автостоянках, на інших промислових об’єктах. Купити світлодіодний прожектор SPIDER рекомендуємо для освітлення невеликої дачної ділянки, подвір’я приватного будинку, студій, в’їзду у гараж, тощо. Цей потужний LED прожектор забезпечує рівний комфортний світловий потік без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують яскраве, холодне світіння з колірною температурою 6400К. Якщо ви не могли знайти світлодіодний прожектор, то SPIDER саме те, що ви шукали! Особливості: ⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини ⦁ Економно споживає електрику ⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діоду ⦁ Висока енергоефективність ⦁ Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду ⦁ Стабільне світіння без мерехтінь та шумів при роботі ⦁ Високий ступнь захисту від вологи та пилу – ІР54 ⦁ Повністю автономний - наявність акумуляторної батареї, соняченої панелі ⦁ Наявність вбудованого датчика руху Якщо вам зручно купувати онлайн у вас є можливість замовити та одразу оплатити замовлення на нашому сайті. Для ще простішого пошуку ви знайдете фільтри за стилем, призначенням, розміром, потужністю, вартістю і т.д. Приємних покупок з HOROZ ELECTRIC.
Тип акумулятора:
2600mAh
Колір:
Чорний
Колірна температура світла:
6400K
Корпус:
Метал
Кут:
120°
Напруга живлення:
3.7V DC
Потужність:
10 Вт
Ресурс роботи:
25.000 Hrs
Розміри:
147мм х 34мм х 165мм
Сонячна панель:
1 W 5 V; 1 Вт 5 В