Про товар Прожектор світлодіодний OSELO-300 300W 6400K
У HOROZ ELECTRIC ми дбаємо, щоб кожен знайшов себе світильник до вподоби. Наш асортимент включає широкий спектр зовнішнього та внутрішнього освітлення, світильників та аксесуарів за найкращою ціною. Незалежно від того, чи шукаєте ви трековий світильник, люстру або настільну лампу, ви можете знайти їх в HOROZ ELECTRIC. Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору. Прожектор світлодіодний OSELO-300 300W 6400K - довговічний, енергоефективний та портативний LED світильник! Вбудовані SMD світлодіоди дозволять вам суттєво знизити витрати на електроенергію. Він здатен ефективно працювати 25 000 годин. Міцний алюмінієвий корпус є зносостійким та пофарбованим порошковою антикорозійною фарбою. Якщо ви не могли знайти прожектор, то OSELO з легкістю підійде як для зовнішнього підсвічування, так і для внутрішнього освітлення. Адже, в нього підвищений ступінь захисту від зовнішніх впливів IP65, а саме: від води, вологи, пилу, перепадів температури тощо. Світлодіодні прожектори широко використовуються у зовнішньому освітленні: для підсвічування фасадів будівель, дворових територій, рекламних конструкцій, ландшафтного дизайну, та для внутрішнього освітлення складів, під'їздів, цехів тощо. Особливо ефектно і стильно виглядають будівлі і архітектурні споруди, підсвічені LED прожекторами у вечірній час. Також прожектори незамінні на будмайданчиках, на автостоянках, на інших промислових об'єктах. Купити світлодіодний прожектор OSELO з потужністю 50W рекомендуємо для освітлення прибудинкової території багатоквартирного будинку, подвір'я приватного будинку, студій, в'їзду у гараж, ландшафту, автопарковки, дитячого майданчика, складу тощо. Приблизна дальність і яскравість одержуваного освітлення в даної моделі з потужністю 100 W: для орієнтованого підсвічування – 18м, для загальних робіт – 7м, для точних робіт – 6м. Цей LED прожектор забезпечує рівний комфортний світловий потік без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують яскраве, холодне світіння з колірною температурою 6400К. Якщо ви не могли знайти світлодіодний прожектор, то OSELO саме те, що ви шукали! Особливості: ⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини ⦁ Економно споживає електрику ⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діоду ⦁ Висока енергоефективність ⦁ Екологічність - утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду ⦁ Стабільне світіння без мерехтінь та шумів при роботі ⦁ Високий ступнь захисту від вологи та пилу - ІР65 ⦁ Міцність - зносостійкий корпус Якщо вам зручно купувати онлайн у вас є можливість замовити та одразу оплатити замовлення на нашому сайті. Для ще простішого пошуку ви знайдете фільтри за стилем, призначенням, розміром, потужністю, вартістю і т.д. Приємних покупок з HOROZ ELECTRIC.
Колір:
Сірий
Колірна температура світла:
6400K
Корпус:
Алюміній
Кут:
120°
Напруга живлення:
100-265V/50-60Hz
Потужність:
300W
Ресурс роботи:
25.000 Hrs
Розміри:
300мм х 42мм х 330мм