Про товар Шліфмашина кутова акумуляторна MILWAUKEE, M18 CAG125XPD-502X, Ø125мм ( заряд.пристрій, 2 акум.Х 5Ач, HDкейс)
Кутова шліфувальна машина Milwaukee M18 CAG125XPD-502X сумісна з шліфувальними, відрізними, зачистними колами, дозволяючи виконувати широкий спектр завдань в автомайстернях, на монтажних ділянках, в ході ремонтної діяльності. Укомплектована парою акумуляторів по 5 Ач для тривалого функціонування у безперервному режимі. Особливості та переваги моделі M18 CAG125XPD-502X (4933448864): безщіткова технологія виробництва двигунів збільшила ресурс та потужність болгарки, виключила перегрів від тертя; RAPIDSTOP – моментальне зупинення кола для безпечної експлуатації; перемикач з line-lock-out запобіжить ненавмисному старту; безключова система FIXTEC для простої зміни дисків; тривала працездатність без навантажень реалізована електронікою REDLINK PLUS; знімний екран для повітрозабірників дозволить працювати у запорошених приміщеннях; Універсальна акумуляторна платформа сумісна з усіма приладами напругою 18В. Читати докладніше
Шпиндель:
М14
Тип двигуна:
Безщітковий
Регулювання оборотів:
Немає
Регулювання захисного кожуха:
безключове регулювання
Тип хвата:
2-ма руками
Тип притискної гайки:
під ключ
Габарити паковання:
480х140х365 мм; середні
Гарантія:
36 місяців
Серія:
Milwaukee M18
Напруга живлення:
18 B (20 В); акумуляторний
Діаметр диска:
125 мм
Швидкість обертання:
8500 об/хв
Тип інструменту:
угловые шлифмашины (болгарки); кутові шліфувальні машини (болгарки)
Кількість акумуляторів в комплекті:
2
Ємність аккумулятору:
5 Ач
Тип акумулятора:
Li-ion
Клас інструмента:
Професійний
Посадковий діаметр:
22,2 мм
Тип упаковки:
Пластиковий кейс
Вага+:
2.5 кг
Країна походження:
США/Німеччина
Комплектація:
- Угловая шлифмашина; - 2 аккумулятора (Li-Ion, 18В, 5 Ач); - зарядное устройство; - антивибрационная боковая рукоятка; - фланец; - гайка; - ключ; - 2 пылезащитных экрана; - динакейс; - инструкция по эксплуатации; - гарантийный талон