Про товар Шліфмашина кутова акумуляторна MILWAUKEE, M18 FHSAG125XPDB-0X, Ø125мм
Представлена кутова шліфувальна машина допоможе вирішити ряд завдань, пов'язаних з розпилом, зачисткою та шліфуванням заготовок. Акумуляторна версія дозволяє працювати незалежно від електромережі будь-де. Універсальний розмір диска є оптимальним для площин, опуклих поверхонь, важкодоступних місць. Особливості та переваги моделі FHSAG125XPDB-0X (4933471078): енергоефективний двигун Powerstate безщіткового типу стабільно працює при навантаженнях, не перегріваючись; абразивне оснащення змінюється за рахунок інноваційної системи FIXTEC без додаткового приладдя; повзунковий перемикач блокується, щоб уникнути випадкового включення; редуктор преміум-класу аналогічний мережевим модифікаціям; прогумована ручка дає впевнений обхват при здійсненні маніпуляцій; технологія Redlink Plus гарантує високу безпеку електроінструменту та живильного блоку від перевантаження; кожух захищає людину від вильоту сколів та іскор; повітрозабірники захищені від втягування сміття; компактне виконання та невелика вага інструменту знижує навантаження на пензель оператора. 3 причин купити Milwaukee FHSAG125XPDB-0X (4933471078): Тривалий період автономної роботи на одній батареї без перезаряду; Збалансований корпус невеликої ваги сприяє комфортному оперуванню у різних площинах; Сумісний із різними АКБ напругою 18В від представленого бренду за рахунок гнучкої системи. Читати докладніше
Шпиндель:
М14
Тип двигуна:
Безщітковий
Регулювання оборотів:
Немає
Захист від повторного пуску:
ні
Регулювання захисного кожуха:
безключове регулювання
Тип хвата:
2-ма руками
Габарити паковання:
475х138х370 мм; середні
Гарантія:
36 місяців
Серія:
Milwaukee M18
Напруга живлення:
18 B (20 В); акумуляторний
Діаметр диска:
125 мм
Швидкість обертання:
9000 об/хв
Тип інструменту:
угловые шлифмашины (болгарки); кутові шліфувальні машини (болгарки)
Кількість акумуляторів в комплекті:
немає в комплекті
Тип акумулятора:
Li-ion
Клас інструмента:
Професійний
Посадковий діаметр:
22,2 мм