Шліфмашина кутова акумуляторна MILWAUKEE, M18 ONEFSAG125XPDB-0X, Ø125мм (HDкейс)
Бренд: Milwaukee Milwaukee
Модель: M18 ONEFSAG125XPDB-0X
Код товару: 4933478434
Артикул: 4933478434
Модельний ряд:
M18 ONEFSAG125XB-0X
Немає в наявності
М14
Безщітковий
Є
2-ма руками
Milwaukee M18
18 B (20 В)
акумуляторний
125 мм
кутові шліфувальні машини (болгарки)
угловые шлифмашины (болгарки)
регулювання обертів
немає в комплекті
Li-ion
Професійний
в кейсі кейс
2.7 кг
США
Акумуляторний
M18 ONEFSAG125XPDB-0X
Немає в наявності
М14
Безщітковий
Є
2-ма руками
Milwaukee M18
18 B (20 В)
акумуляторний
125 мм
угловые шлифмашины (болгарки)
регулювання обертів
немає в комплекті
Li-ion
Професійний
Пластиковий кейс
2.7 кг
США
Акумуляторний
під ключ
22,2 мм
Офіційний дилер
Сертифікат офіційного представника MILWAUKEE
Доставка
(Мінімальне замовлення від 800грн)
-Новою Поштою;
-Укрпоштою;
-Кур'єром;
-- Самовивіз з наших магазинів
Оплата
--Готівкою
--Visa/MasterCard
Покупка частинами monobank 0% (від 1000грн)