Шліфмашина кутова WS21-180E AEG, 2100Вт, Ø180мм, 8300об/хв, 43мм, 4,7кг
Бренд: AEG AEG
Код товару: 4935411788
Артикул: WS21-180E
Доставка
(Мінімальне замовлення від 800грн)
-Новою Поштою;
-Укрпоштою;
-Кур'єром;
-- Самовивіз з наших магазинів
Оплата
--Готівкою
--Безготівкою з ПДВ(від 1000грн)
--Visa/MasterCard
Покупка частинами monobank 0% (від 1000грн)