Шліфмашина кутова WS24-230GEV AEG, 2400Вт, 68мм, Ø 230мм, 6600об/хв, М14, 5.6кг, плавний пуск, кейс
Бренд: AEG AEG
Код товару: 4935431765
Артикул: WS24-230GEV
Є на складі (Відправка 1-8 днів)
Доставка
(Мінімальне замовлення від 800грн)
-Новою Поштою;
-Укрпоштою;
-Кур'єром;
-- Самовивіз з наших магазинів
Оплата
--Готівкою
--Безготівкою з ПДВ(від 1000грн)
--Visa/MasterCard
Покупка частинами monobank 0% (від 1000грн)