Шліфмашина стрічкова BBSE1100 AEG, 1100Вт, стрічка 560х100мм, 240-450м/хв, площа шліфування 100х140мм
Бренд: AEG AEG
Код товару: 4935413530
Артикул: BBSE1100
Є на складі (Відправка 1-8 днів)
Доставка
(Мінімальне замовлення від 800грн)
-Новою Поштою;
-Укрпоштою;
-Кур'єром;
-- Самовивіз з наших магазинів
Оплата
--Готівкою
--Безготівкою з ПДВ(від 1000грн)
--Visa/MasterCard
Покупка частинами monobank 0% (від 1000грн)